Német versmondó verseny

jún
01

Német versmondó verseny iskolai fordulója

2-4. osztály 
1.Györe Fanni 
2.Hrotkó Viktória 
3.Steiner Zsófi
5-6. osztály
1.Szabó Zoltán Péter
2.Steiner Viktor
3.Hrotkó Klaudia
7-8. osztály
1.Zámbó Réka
2.Szűcs Petra

Posted By admin tovább

Kalocsa- Kecskemét Főegyházmegye sportverseny 5.-6. futball bajnoksága

jún
01

Apró Márkó, Papp Roland, Szilasi Richárd, Barth Zalán, Barth Milán, Bóka Dominik, Ábrahám Erik, Steiner Viktor, Markó Ádám, Balla Ákos, Vavra Kevin - 2. hely

Posted By admin tovább

Kalocsa- Kecskemét Főegyházmegye Egyházmegyei hittan verseny döntője

jún
01

Egyéni: Hrotkó Klaudia 3. hely

Csoportos:
Vavra Kevin, Mamuzsits Fanni, Steiner Viktor  - 8. hely
Tumbász Lilla, Szűcs Petra, Kiss Barbara - 8. hely

Posted By admin tovább

Kalocsa- Kecskemét Főegyházmegye bácsalmási érseki kerülete által hirdetett hittan verseny

jún
01

A Kalocsa- Kecskemét Főegyházmegye bácsalmási érseki kerülete által hirdetett hittan versenyen iskolánkból, tanulóink az alábbi eredményeket érték el:

Posted By admin tovább

Versmondó verseny

jún
01

1.- 2. osztály
I. Boros Fanni 2. osztály
II. Kovács Szonja 1. osztály
III. Tóth Erna 2. osztály
Legény Dorina 2. osztály

3.- 4. osztály
I. Steiner Zsófi 3. osztály
II. Rabi Zsófia 3. osztály
Hrotkó Viktória 3. osztály
III. Kiss Patrik 3. osztály
Dósai Balázs 3. osztály

5.-6. osztály
I. Steiner Viktor 6. osztály
II. Enying Patrícia 6. osztály
Hrotkó Klaudia 5. osztály
III. Markó Ádám 6. osztály
Dudás Cintia 6. osztály

Posted By admin tovább

Nyelvész verseny

jún
01

Iskolai forduló:

2. osztály: Kerekes Hanna, Ódri Ivett, Tóth Erna, Bíró Luca, Bódai Hanna, Legény Dorina, Markó Szofi, Petres Elina

3. osztály: Rabi Zsófia, Sziráczki Eszter, Hrotkó Viktória, Steiner Zsófi

4. osztály: Merkler György, Györe Fanni, Vízhányó Róbert

5. osztály: Hrotkó Klaudia, Tumbász Luca, Vujkov Petra

6. osztály: Markó Ádám, Ábrahám Erik, Galántai-F. Csenge L., Enying Patrícia

7. osztály: Bujdosó Zoltán

Posted By admin tovább

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

jún
01

Iskolai forduló:
5. osztály:
Tumbász Luca, Hrotkó Klaudia, Szombati Cintia, Vujkov Petra, Lajos Bálint
6. osztály: Markó Ádám, Dudás Cintia, Galántai F. Csenge L., Szombati Ramóna, Hornyák Laura
7. osztály: Rácz Klaudia, Bujdosó Zoltán, Orcsik Nándor
8. osztály: Kiss Barbara, Monori Kata, Szűcs Petra, Tumbász Lilla, Zámbó Réka, Temmer Nikolett

Megyei versenyre bejutott: Tumbász Lilla (3.), Szűcs Petra

Posted By admin tovább

Környezetvédelmi, csecsemőgondozási versenyek

jún
01

Föld napja alkalmából szervezett környezetvédelmi verseny - Bácsalmás
Kiss Barbara, Monori Kata, Tumbász Lilla - 5. hely

Csecsemőgondozási verseny:
Baranyi Noémi, Szűcs Petra, Vavra Boglárka - 5. hely

Tataházán megrendezett Kék bolygó természetvédelmi vetélkedő:
Steiner Zsófi, Kun-Szabó Alex, Györe Fanni, Merkler György - 1. hely

Posted By admin tovább

Cserkész verseny eredményei

jún
01

1.-2. oszt. versmondás:
Markó Szofi 2. hely
Kovács Szonja 3. hely

3.-4. oszt. versmondás:
Steiner Zsófi 2. hely
Hrotkó Viktória 3. hely

3.-4. oszt. mesemondás:
Steiner Zsófi 1. hely

5.-6. oszt. versmondás:
Hrotkó Klaudia 1. hely
Steiner Viktor 2. hely
Lőrik Rita 3. hely
Enying Patrícia   különdíj

5.-6. oszt. mesemondás:
Vakula Dávid 1. hely
Steiner Viktor 2. hely

Posted By admin tovább

Versenyeredmények

jún
01

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulója:
Ábrahám Erik 7. hely

Alapműveleti matematikaverseny körzeti fordulója:
Ábrahám Erik 5. hely
Markó Ádám 15. hely

Tudásbajnokság megyei fordulója - Kecskemét:
1. Steiner Viktor - természetismeret (országos döntő - Szeged)
2. Szabó Z. Péter - természetismeret
    Ábrahám Erik - matematika
3. Markó Ádám - anyanyelv
4. Steiner Zsófi - anyanyelv
8. Rabi Zsófia - anyanyelv

Posted By admin tovább

Oldalak

Subscribe to Bácskai Általános Iskola RSS